Genealogie Pot en Smit » JACOB HÖVIG (1890-????)

Persoonlijke gegevens JACOB HÖVIG 

  • Hij is geboren op 3 juni 1890 in ALBLASSERDAM.Bron 1
  • Beroep: KANTOORBEDIENDE (1922).
  • Hij is overleden in .
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 april 2014.

Gezin van JACOB HÖVIG

Hij is getrouwd met DELIAANTJE van 't HOF.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1922 te ALBLASSERDAM, hij was toen 32 jaar oud.Bron 2


Notities over JACOB HÖVIG

ZOON VAN KAREL ANTONIE HÖVIG EN PIETERNELLA WILHELMINA LAMBINON.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot JACOB HÖVIG?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. ARCHIEF GEMEENTE ALBLASSERDAM, akte 84
  2. ARCHIEF GEMEENTE ALBLASSERDAM, akte 33

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1890 lag rond de 15,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam HÖVIG

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HÖVIG.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HÖVIG.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HÖVIG (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Pot en Smit is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sim Mostert, "Genealogie Pot en Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_pot_smit/I6969.php : benaderd 25 december 2025), "JACOB HÖVIG (1890-????)".