Genealogie Pot en Smit » MARGARETHA JACOBA JOHANNA KESSLER (1915-)

Persoonlijke gegevens MARGARETHA JACOBA JOHANNA KESSLER 


Gezin van MARGARETHA JACOBA JOHANNA KESSLER

Zij is getrouwd met THEODOOR RÖELL.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1943 te WESTMINSTER (GB), zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot MARGARETHA JACOBA JOHANNA KESSLER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk MARGARETHA JACOBA JOHANNA KESSLER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van MARGARETHA JACOBA JOHANNA KESSLER


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 januari 1915 lag tussen -4,4 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
    • De temperatuur op 27 augustus 1943 lag tussen 9,6 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 12,8 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
      • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
      • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
      • 18 oktober » De schrijver A.M. de Jong wordt door Nederlandse SS'ers vermoord, een van de zgn. Silbertanne-acties.
      • 4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.
      • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KESSLER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KESSLER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KESSLER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KESSLER (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Pot en Smit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sim Mostert, "Genealogie Pot en Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_pot_smit/I562.php : benaderd 22 mei 2026), "MARGARETHA JACOBA JOHANNA KESSLER (1915-)".