Genealogie Witte » Evert Horst (1848-????)

Persoonlijke gegevens Evert Horst 

  • Hij is geboren in het jaar 1848 in epe.
  • Gedoopt (op 8-jarige leeftijd of later) door het priesterschapsgezag van de LDS-kerk op 23 november 2006.
  • Een kind van Jan Horst en Janna van der Haar
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 november 2006.

Gezin van Evert Horst

(1) Hij is getrouwd met Gerritje Visch.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1879 te epe, hij was toen 31 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Aaltje van de Eekte.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1870 te epe, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Horst  1871-1876


Notities over Evert Horst

1 _NEW
2 TYPE 1
2 DATE 5 JUN 2006
3 TIME 14:34:22

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Horst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Horst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Horst

Jan Horst
1823-????

Evert Horst
1848-????

(1) 1879
(2) 1870
Jan Horst
1871-1876

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 november 2006 lag tussen 7,8 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Fehriye Erdal, activiste van de Turkse extreem-linkse partij DHKP-C die wegens vermeend terrorisme in voorhechtenis zat in afwachting van haar proces, blijkt verdwenen vanuit haar bewaakte schuilplaats.
      • 30 juni » De dag vóór de Ronde van Frankrijk 2006 krijgen 9 wielrenners, waaronder favorieten zoals Jan Ullrich en Ivan Basso een startverbod wegens vermeend dopinggebruik. Het Astana - Würth Team kan uiteindelijk niet starten omdat vijf van de negen renners geweerd zijn en de ploeg dus niet aan het vereiste minimum van zes renners raakt.
      • 31 oktober » De politie doet een inval in de boerderij van drugshandelaar Charles Zwolsman.
      • 1 december » Op basisschool De Klimop in Hoogerheide wordt Jesse Dingemans (8) vermoord.
      • 2 december » In Japan wordt de nieuwe spelcomputer van Nintendo uitgebracht, de Nintendo Wii. Evenals bij de Europese release van de Xbox 360, één jaar eerder, staan veel mensen in rij om de spelcomputer te kopen en zijn de voorraden beperkt.
      • 16 december » Talpa, de zender van John de Mol, verandert van naam. De nieuwe zendernaam is nu Tien.
    • De temperatuur op 9 april 1870 lag rond de 17,8 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 45%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
      • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
      • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
      • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
      • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
      • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.

    Over de familienaam Horst

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Horst.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Horst.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Horst (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Witte is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Olav Witte, "Genealogie Witte", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-witte/R675.php : benaderd 17 januari 2026), "Evert Horst (1848-????)".