Genealogie Witte » Elbertus Zieltjens (1886-1966)

Persoonlijke gegevens Elbertus Zieltjens 


Gezin van Elbertus Zieltjens

Hij is getrouwd met Johanna Antonia de Zeeuw.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1917 te Hilversum, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Elbertus Zieltjens

2 _ALDFAER_TIME 11:00:00
1 _NEW
2 TYPE 1
2 DATE 27 OCT 2005
3 TIME 16:08:20

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elbertus Zieltjens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elbertus Zieltjens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elbertus Zieltjens

Jan Zieltjens
1812-1881
Klasina Kas
1844-1930

Elbertus Zieltjens
1886-1966

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 januari 1886 lag rond de -4,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 23 november 2006 lag tussen 7,8 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Opening Olympische Winterspelen in Turijn.
      • 21 april » De omroep Talpa zendt de laatste aflevering van Barend & Van Dorp uit.
      • 2 mei » De IUCN voegt de ijsbeer, bewoner van het noordpoolgebied, toe aan de lijst van bedreigde diersoorten.
      • 11 juni » Rafael Nadal verdedigt zijn titel op Roland Garros succesvol door in de finale Roger Federer in vier sets te verslaan.
      • 31 oktober » Einde van de Israëlische militaire operatie in de Gazastrook
      • 1 december » De laatste Baantjer (Televisieserie)-aflevering wordt uitgezonden. (De Cock en de onzichtbare moordenaar)
    • De temperatuur op 17 januari 1917 lag tussen -0,6 °C en 0,7 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 3,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
      • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
    • De temperatuur op 7 januari 1966 lag tussen -2,8 °C en 3,0 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Sovjet-Unie lanceert Loena 10, de eerste ruimtesonde die in een baan om de maan komt.
      • 3 april » De Russische Loena 10 brengt voor de eerste keer een ruimtesonde in een baan om de maan.
      • 19 juli » Zanger Frank Sinatra trouwt met actrice Mia Farrow.
      • 12 augustus » De vulkaan Awu barst uit en blijft actief tot oktober 1966; bij de uitbarsting komen 39 mensen om het leven.
      • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
      • 8 december » De Griekse veerboot Heraklion zinkt in de Egeïsche Zee waarbij 220 mensen omkomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zieltjens


    De publicatie Genealogie Witte is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Olav Witte, "Genealogie Witte", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-witte/R614.php : benaderd 11 januari 2026), "Elbertus Zieltjens (1886-1966)".