De temperatuur op 23 november 2006 lag tussen 7,8 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
8 april » In het Disneyland Park te Parijs wordt de attractie Buzz Lightyear Laser Blast geopend.
22 mei » Staatsbosbeheer in Nederland meldt dat de zeearend in de Oostvaardersplassen broedt.
28 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt op de laatste dag van zijn verblijf in Polen het voormalige concentratiekamp Auschwitz.
3 juli » Metro ontspoort in Valencia.
11 augustus » België beleeft op de Europese kampioenschappen atletiek 2006 zijn vijf succesvolste atletiekminuten ooit. Kim Gevaert en Tia Hellebaut winnen binnen de vijf minuten respectievelijk de 200 m sprint en het hoogspringen.
31 oktober » De politie doet een inval in de boerderij van drugshandelaar Charles Zwolsman.
Trouwdag 25 april 1916
De temperatuur op 25 april 1916 lag tussen 3,2 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Olav Witte, "Genealogie Witte", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-witte/R512.php : benaderd 10 januari 2026), "Cornelis van Eck (1891-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.