Genealogie Witte » Johannes van den Berg (1878-????)

Persoonlijke gegevens Johannes van den Berg 


Gezin van Johannes van den Berg

Hij is getrouwd met Anna Maria Magdalena van der Hulst.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1904 te bussum, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes van den Berg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van den Berg

Neeltje Post
1846-????

Johannes van den Berg
1878-????

1904

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 november 2006 lag tussen 7,8 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 6 mei » Viering van het 500-jarig bestaan van de Zwitserse Garde in Vaticaanstad.
      • 9 juli » In de finale van het WK voetbal in Duitsland wint Italië van Frankrijk na strafschoppen (5-3).
      • 8 augustus » Een aardbeving (3,5 op de schaal van Richter) treft de provincie Groningen. De oorzaak is waarschijnlijk de plaatselijke gaswinning.
      • 18 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Zürich verbetert Bram Som het bijna 21 jaar oude Nederlands record van Rob Druppers op de 800 meter (1.43,56) met een tijd van 1.43,45.
      • 25 augustus » Twee inwoners uit Vorden van 14 en 59 jaar komen om na een plotseling blikseminslag op de begraafplaats van Vorden.
      • 31 oktober » De politie doet een inval in de boerderij van drugshandelaar Charles Zwolsman.
    • De temperatuur op 9 november 1904 lag tussen 7,8 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".

    Over de familienaam Van den Berg


    De publicatie Genealogie Witte is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Olav Witte, "Genealogie Witte", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-witte/R1403.php : benaderd 18 januari 2026), "Johannes van den Berg (1878-????)".