Genealogie Warnier » Hermanus Josephus Casparus Breuker (1909-)

Persoonlijke gegevens Hermanus Josephus Casparus Breuker 


Gezin van Hermanus Josephus Casparus Breuker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Josephus Casparus Breuker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Josephus Casparus Breuker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Josephus Casparus Breuker

Hermanus Josephus Casparus Breuker
1909-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hermanus Josephus Casparus Breuker



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Persoonskaart F.J. Breuker 1880 / Stadsarchief Amsterdam Er zijn gekoppelde afbeeldingen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 augustus 1909 lag tussen 14,7 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 6,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Breuker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Breuker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Breuker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Breuker (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Warnier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Patrick Warnier, "Genealogie Warnier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-warnier/I219.php : benaderd 14 januari 2026), "Hermanus Josephus Casparus Breuker (1909-)".