Genealogie Wapperom » Heiltje van de REST (1895-????)

Persoonlijke gegevens Heiltje van de REST 


Gezin van Heiltje van de REST

Zij is getrouwd met Jan Gerard CONFURIUS.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1917 te Dordrecht, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heiltje van de REST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heiltje van de REST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Heiltje van de REST

Heiltje van de REST
1895-????

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Akte 264

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 augustus 1917 lag tussen 15,2 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 7,5 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.

    Over de familienaam Van de REST


    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I7985.php : benaderd 13 januari 2026), "Heiltje van de REST (1895-????)".