Genealogie Wapperom » Carolina TROMP (1921-1991)

Persoonlijke gegevens Carolina TROMP 


Gezin van Carolina TROMP

Zij is getrouwd met Gilbert PEETERS.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 14 november 1942 te Merksem, België, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolina TROMP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolina TROMP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolina TROMP

Pieter TROMP
1857-1898
Corneel TROMP
1887-1939

Carolina TROMP
1921-1991

1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Carolina TROMP



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. email Nicole Dubetz-Peeters

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 september 1921 lag tussen 5,8 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • De temperatuur op 14 november 1942 lag tussen -0,5 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Het koopvaardijschip Van Imhoff wordt door een Japans gevechtsvliegtuig tot zinken gebracht. De bewaking en bemanningsleden worden gered, maar meer dan 400 Duitse geïnterneerde burgers verdrinken.
      • 22 januari » Sietze de Groot wint de achtste Elfstedentocht.
      • 9 februari » Het grote lijnschip SS Normandie vat vlam, kapseist en zinkt in de haven van New York tijdens de ombouw tot troepentransportschip.
      • 9 augustus » In het bezette Kiev winnen fabrieksarbeiders een voetbalwedstrijd van een Duits team met 5-3, waarna het Oekraïense elftal door de Duitsers gevangen wordt gezet. De wedstrijd zou later de geschiedenis ingaan als de 'Dodenwedstrijd'.
      • 15 augustus » Voor het eerst worden in Nederland door de Duitse bezetter gijzelaars gefusilleerd als represaille of vergeldingsmaatregel. De slachtoffers zijn Robert Baelde, Willem Ruys, Otto Ernst Gelder, graaf van Limburg-Stirum, Christoffel Bennekers en Alexander baron Schimmelpenninck van der Oye.
      • 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.
    • De temperatuur op 23 april 1991 lag tussen 1,0 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 8,3 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » De "Zes van Birmingham" komen vrij.
      • 14 maart » Ties Evers, Nederlands voetballer
      • 17 maart » In Bonn scherpt Ron Dekker, zwemmer van De IJsel uit Deventer, het Nederlands record op de 100 meter schoolslag kortebaan (25 meter) aan tot 59,70.
      • 12 juni » 120 miljoen Russen kiezen Boris Jeltsin als nieuwe president.
      • 1 oktober » De poging van Togolese militairen mislukt om de nieuwe burgerregering omver te werpen. Als president Étienne Eyadéma de soldaten over de radio oproept de wapens neer te leggen en terug te gaan naar hun kazernes, keert de rust terug in de hoofdstad Lomé.
      • 12 december » Honderden zwaarbewapende militairen omsingelen in Birma het huis van Nobelprijswinnaar Aung San Suu Kyi.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1990 » Paulette Goddard (79), Amerikaans filmactrice
    • 1992 » Jetty Cantor (88), Nederlands violiste, zangeres en actrice
    • 1992 » Ronnie Bucknum (56), Amerikaans Formule 1-coureur
    • 1992 » Satyajit Ray (70), Indiaas-Bengaals filmmaker
    • 1993 » César Chávez (65), Mexicaans-Amerikaans vakbondsleider en burgerrechtenactivist
    • 1993 » Jules Victor Daem, Belgisch bisschop van Antwerpen

    Over de familienaam TROMP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TROMP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TROMP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TROMP (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I6288.php : benaderd 15 januari 2026), "Carolina TROMP (1921-1991)".