Genealogie Wapperom » Jaapje VOLLAARD (1862-1911)

Persoonlijke gegevens Jaapje VOLLAARD 


Gezin van Jaapje VOLLAARD

Zij is getrouwd met Jan KRUITHOF.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1883 te Klaaswaal, zij was toen 21 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Ingetje KRUITHOF  1884-????
  2. Hendrik KRUITHOF  1885-????
  3. Barbara KRUITHOF  1886-????
  4. Hermen KRUITHOF  1888-1889
  5. Aagje KRUITHOF  1889-????
  6. Pietertje KRUITHOF  1890-1897
  7. Neeltje KRUITHOF  1891-1891
  8. Neeltje KRUITHOF  1892-1893
  9. Neeltje KRUITHOF  1894-1943
  10. Hermina KRUITHOF  1895-1913
  11. Pietje KRUITHOF  1897-1898
  12. Cornelis KRUITHOF  1899-1899
  13. Herman KRUITHOF  1899-1899
  14. Harmen KRUITHOF  1902-1902


Notities over Jaapje VOLLAARD

Overledene (1911) Jaapje Vollaard, 49 jaar, echtgenote van Jan Kruithof

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jaapje VOLLAARD?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jaapje VOLLAARD

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jaapje VOLLAARD

Jaapje VOLLAARD
1862-1911

1883

Jan KRUITHOF
1855-1936


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte
    2. Genlias / akte 31, aangifte op 2 oktober 1911
    3. Regionaal Archief Dordrecht
    4. Genlias / akte 7

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juni 1883 lag rond de 17,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
      • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
    • De temperatuur op 2 oktober 1911 lag tussen 3,1 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VOLLAARD

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VOLLAARD.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VOLLAARD.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VOLLAARD (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I5989.php : benaderd 3 maart 2026), "Jaapje VOLLAARD (1862-1911)".