Genealogie Wapperom » Arie GROENENDIJK (1893-????)

Persoonlijke gegevens Arie GROENENDIJK 


Gezin van Arie GROENENDIJK

Hij is getrouwd met Klasina Elisabeth van de GRAAF.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 27 november 1919 te Dordrecht, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie GROENENDIJK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie GROENENDIJK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie GROENENDIJK

Maria KOOIJ
1854-????

Arie GROENENDIJK
1893-????

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Genlias / akte 430

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juli 1893 lag rond de 17,5 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
      • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    • De temperatuur op 27 november 1919 lag tussen 1,3 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 4,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 11 juli » In Nederland wordt een wet opgesteld waarin de achturige werkdag en een vrije zondag worden vastgelegd.
      • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
      • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam GROENENDIJK


    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I5540.php : benaderd 3 maart 2026), "Arie GROENENDIJK (1893-????)".