Genealogie Wapperom » Pleuntje STEKELBOS (1789-1846)

Persoonlijke gegevens Pleuntje STEKELBOS 


Gezin van Pleuntje STEKELBOS

Zij is getrouwd met Jan WAPPEROM.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Grietje WAPPEROM  1812-1857
  2. Jan WAPPEROM  1815-1899 
  3. Elisabeth WAPPEROM  1819-1877 
  4. Adriana WAPPEROM  1822-1882
  5. Geertrui WAPPEROM  1824-1904
  6. Pleuntje WAPPEROM  1827-1885 
  7. Teuntje WAPPEROM  1829-1918 
  8. Jasper WAPPEROM  1832-1914 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pleuntje STEKELBOS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pleuntje STEKELBOS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pleuntje STEKELBOS

Grietje VISSCHER
± 1750-????

Pleuntje STEKELBOS
1789-1846


Jan WAPPEROM
1765-1833

Jan WAPPEROM
1815-1899

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Pleuntje STEKELBOS



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. email Bert de Lange
    2. email Bert de Lange

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juli 1789 lag rond de 21,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: windstil omtrent helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
      • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
      • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.
      • 3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.
    • De temperatuur op 3 augustus 1846 lag rond de 20,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1846: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Adolphe Sax vraagt octrooi aan op de saxofoon.
      • 16 juni » Kardinaal Giovanni Maria Mastai Ferretti wordt gekozen tot Paus Pius IX.
      • 10 september » Elias Howe krijgt een patent voor de naaimachine.
      • 31 oktober » Goedkeuring van de bouw van de spoorlijn Oravița - Baziaș
      • 21 november » Oliver Wendell Holmes, Sr. introduceert de term anesthesie.
      • 28 december » Iowa ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 29e staat.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam STEKELBOS


    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I2212.php : benaderd 10 januari 2026), "Pleuntje STEKELBOS (1789-1846)".