Genealogie Wapperom » Wouter SCHRIEK (1848-????)

Persoonlijke gegevens Wouter SCHRIEK 

  • Hij is geboren in het jaar 1848 in Woudrichem.
  • Beroep: Commissionair (1872).

Gezin van Wouter SCHRIEK

Hij is getrouwd met Alida CLEMENT.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 28 december 1871 te Veen, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk SCHRIEK  1872-1948 
  2. Alida SCHRIEK  1874-1874
  3. Alida Maria SCHRIEK  1877-????
  4. Pieter Arie SCHRIEK  1879-????
  5. Janna Maria SCHRIEK  1880-1960
  6. Alida SCHRIEK  1888-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouter SCHRIEK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wouter SCHRIEK

Wouter SCHRIEK
1848-????

1871
Dirk SCHRIEK
1872-1948
Alida SCHRIEK
1874-1874
Alida SCHRIEK
1888-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gelders Archief

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1871 lag rond de 1,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.

Over de familienaam SCHRIEK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHRIEK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHRIEK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHRIEK (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I15526.php : benaderd 26 februari 2026), "Wouter SCHRIEK (1848-????)".