Genealogie Wapperom » Jan REEDIJK (1918-2005)

Persoonlijke gegevens Jan REEDIJK 

Bron 1

Gezin van Jan REEDIJK

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).Bron 2

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan REEDIJK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan REEDIJK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan REEDIJK

Arie REEDIJK
1861-????

Jan REEDIJK
1918-2005


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Familieberichten
    2. Online Familieberichten

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 december 1918 lag tussen 5,7 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
      • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
      • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
      • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
    • De temperatuur op 16 november 2005 lag tussen 3,5 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 11,0 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Grootse opening van GaiaPark Kerkrade Zoo. De opening wordt verricht door een aantal leden van het koninklijk huis.
      • 4 juni » Het compleet verbouwde Nederlands Spoorwegmuseum heropent zijn deuren.
      • 9 juli » Tourdebutant Pieter Weening wint de achtste etappe in de Ronde van Frankrijk 2005
      • 12 augustus » Ludwig-Holger Pfahls, Duits politicus en hoge ambtenaar, wordt wegens belastingsontduiking in eerste aanleg tot 2 jaar en drie maanden gevangenisstraf veroordeeld.
      • 31 oktober » Ophokplicht geldt ook voor particulieren met hobbykippen in gevoelige natuurgebieden (in verband met vogelgriep).
      • 15 december » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub Houston Dynamo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2002 » Abba Eban (87), Israëlisch diplomaat en minister van buitenlandse zaken
    • 2005 » Henk van Woerden (57), Nederlands schilder en schrijver
    • 2006 » Joeri Levada (76), Russisch socioloog en politicoloog
    • 2006 » Milton Friedman (94), Amerikaans econoom en Nobelprijswinnaar
    • 2008 » Kees Aarts (67), Nederlands voetballer
    • 2008 » Reg Varney (92), Engels acteur

    Over de familienaam REEDIJK

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam REEDIJK.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over REEDIJK.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam REEDIJK (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I15325.php : benaderd 15 januari 2026), "Jan REEDIJK (1918-2005)".