Genealogie Wapperom » Aaltje Maria de GROOT (1905-)

Persoonlijke gegevens Aaltje Maria de GROOT 


Gezin van Aaltje Maria de GROOT

Zij is getrouwd met Adriaan ROMIJN.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 22 november 1927 te Sliedrecht, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Maria de GROOT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Maria de GROOT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Maria de GROOT

Jan de GROOT
1849-????

Aaltje Maria de GROOT
1905-????

1927

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte
    2. Regionaal Archief Dordrecht
    3. Akte 96

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 november 1927 lag tussen -5,4 °C en 2,9 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
      • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.

    Over de familienaam De GROOT

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De GROOT.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De GROOT.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De GROOT (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I14419.php : benaderd 23 januari 2026), "Aaltje Maria de GROOT (1905-)".