Genealogie Wapperom » Aart van de GRAAF (< 1810-????)

Persoonlijke gegevens Aart van de GRAAF 

  • Hij is geboren voor 1810.
  • Beroep: Arbeider.

Gezin van Aart van de GRAAF

Hij is getrouwd met Teuntje BROER.

Zij zijn getrouwd.Bron 1


Kind(eren):

  1. Bastiaan van de GRAAF  1830-1885 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart van de GRAAF?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aart van de GRAAF

Aart van de GRAAF
< 1810-????


Teuntje BROER
1804-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. email Bert de Lange

Over de familienaam Van de GRAAF


De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I1248.php : benaderd 14 januari 2026), "Aart van de GRAAF (< 1810-????)".