Genealogie Wapperom » Jetje Peateres KOK (1902-)

Persoonlijke gegevens Jetje Peateres KOK 


Gezin van Jetje Peateres KOK

Zij is getrouwd met Cornelis MOL.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 6 december 1923 te Dubbeldam, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jetje Peateres KOK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jetje Peateres KOK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jetje Peateres KOK

Bastiaan KOK
1839-1916
Adrianus KOK
1869-1938

Jetje Peateres KOK
1902-????

1923

Cornelis MOL
1897-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Akte 39

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 april 1902 lag tussen -1,3 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 14,6 uur zonneschijn (99%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 6 december 1923 lag tussen -2,4 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
      • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KOK

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KOK.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KOK.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KOK (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Wapperom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Wapperom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom/I12282.php : benaderd 14 januari 2026), "Jetje Peateres KOK (1902-)".