Stamboom Vis - Knobbe » Geeske (Pieters) Vis (1894-1961)

Persoonlijke gegevens Geeske (Pieters) Vis 


Gezin van Geeske (Pieters) Vis

Zij is getrouwd met Tjibbe (Johannes) Jagersma.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1918 te Aengwirden, Friesland, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Lieuwkje Jagersma  1918-1986
  2. Roelofje Jagersma  1920-1988
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geeske (Pieters) Vis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geeske (Pieters) Vis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Geeske (Pieters) Vis

Voorouders (en nakomelingen) van Geeske (Pieters) Vis


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Geeske (Pieters) Vis



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte nr. 88 Aengwirden
    2. akte nr. 3 Aengwirden

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 augustus 1894 lag rond de 12,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 12 januari 1918 lag tussen 0,1 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 3,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
      • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
      • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
    • De temperatuur op 15 oktober 1961 lag tussen 2,7 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De Verenigde Staten lanceert haar eerste ruimtevaarder: de chimpansee Ham. Dit leidt bij Amerikaanse testpiloten al snel tot de woordgrap "Ham in a Can".
      • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
      • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
      • 22 april » In Algiers mislukt een staatsgreep van Franse militairen tegen president De Gaulle.
      • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
      • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
    • De temperatuur op 19 oktober 1961 lag tussen 3,3 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 25 januari » President John F. Kennedy geeft een persconferentie. Dit is de eerste keer dat een presidentiële persconferentie live wordt uitgezonden op de televisie.
      • 17 april » Mislukte invasie in de Varkensbaai (Cuba).
      • 28 mei » De Oriënt Express vertrekt voor de laatste maal uit Parijs.
      • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
      • 9 november » Ontdekking van The Beatles door Brian Epstein in de Cavern Club in Liverpool.
      • 2 december » Anton Geesink doorbreekt de Japanse hegemonie in het judo en wordt de eerste niet-Japanse wereldkampioen bij de wereldtitelstrijd in Parijs.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vis

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vis.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vis.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vis (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vis - Knobbe is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Vis, "Stamboom Vis - Knobbe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-vis/I8482.php : benaderd 1 februari 2026), "Geeske (Pieters) Vis (1894-1961)".