Stamboom Vis - Knobbe » Willes G. Boeskool (1931-2001)

Persoonlijke gegevens Willes G. Boeskool 


Gezin van Willes G. Boeskool

Hij is getrouwd met Patricia J. Hansen.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1951 te Grand Rapids, Michigan, Verenigde Staten, hij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willes G. Boeskool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willes G. Boeskool

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willes G. Boeskool


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Willes G. Boeskool



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1931 lag tussen 10,0 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
      • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
      • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
      • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
      • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
      • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • De temperatuur op 22 augustus 1951 lag tussen 10,5 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
      • 23 mei » Tibetaanse afgevaardigden tekenen (gedwongen) een overeenkomst voor "De bevrijding van Tibet".
      • 3 juni » Zaligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII.
      • 18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
      • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
      • 16 oktober » Mies Bouwman maakt haar debuut op de Nederlandse televisie als omroepster bij de KRO.
    • De temperatuur op 17 oktober 2001 lag tussen 8,9 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (67%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Pécrot (België) botsen twee treinen die op hetzelfde spoor rijden op elkaar. Zie Treinongeval bij Pécrot.
      • 11 april » Het voetbalelftal van Australië verslaat dat van Amerikaans-Samoa met 31-0, de grootste zege bij een interlandwedstrijd. Archie Thompson scoort dertien maal.
      • 24 mei » De 15-jarige Sherpa Temba Tsheri bereikt als jongste mens ooit de top van de Mount Everest.
      • 3 juli » De Verenigde Vergadering van de Staten-Generaal van het Koninkrijk der Nederlanden verleent toestemming voor het huwelijk van Willem-Alexander, de Nederlandse prins van Oranje, met Máxima Zorreguieta.
      • 10 september » KPN-topman Paul Smits stapt op. De schuldenlast bij KPN is 24 miljard euro. Hij wordt opgevolgd door Ad Scheepbouwer.
      • 12 november » In België start het eerste commerciële landelijke radiostation met uitzenden: Qmusic.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boeskool

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boeskool.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boeskool.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boeskool (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vis - Knobbe is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Vis, "Stamboom Vis - Knobbe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-vis/I815.php : benaderd 23 februari 2026), "Willes G. Boeskool (1931-2001)".