De temperatuur op 28 januari 1932 lag tussen -4,1 °C en -1,5 °C en was gemiddeld -2,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
Trouwdag 13 juni 1952
De temperatuur op 13 juni 1952 lag tussen 9,7 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 11,2 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
7 mei » Eerste concept van een chip voor gebruik in computers, van Geoffrey Dummer.
24 juni » In Duitsland verschijnt de eerste Bild Zeitung.
14 juli » De Hongaarse atleet József Csermák wint de gouden medaille op het onderdeel kogelslingeren bij de Olympische Spelen in Helsinki en zet het wereldrecord op 60,34 meter.
25 juli » Het verdrag over de oprichting van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal wordt van kracht.
29 november » Benoeming van Domenico Tardini en Giovanni-Battista Montini tot pro-staatssecretaris voor buitengewone en gewone kerkelijke aangelegenheden.
19 december » Koningin Juliana onthult het monument De Dokwerker in Amsterdam.
Dag van overlijden 26 maart 2010
De temperatuur op 26 maart 2010 lag tussen 7,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
29 maart » Twee terroristische zelfmoordaanslagen in de metro van Moskou kosten aan 40 mensen het leven. Er zijn 64 gewonden.
1 april » De Efteling opent de Sprookjesboom, een nieuw sprookje in het Sprookjesbos.
20 mei » KVRS Waasland - SK Beveren ontstaat uit een fusie tussen Red Star Waasland en KSK Beveren.
1 juli » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Captain EO heropend.
21 oktober » Voetbalclub Vitesse ontslaat hoofdcoach Theo Bos wegens tegenvallende resultaten.
24 oktober » Voor het eerst krijgt een stad in Oost-Europa een zwarte burgemeester: de sociaaldemocraat Peter Bossman, afkomstig uit Ghana, wordt gekozen tot eerste burger van de havenstad Piran, een van de toeristische trekpleisters van Slovenië.
Dag van begraven 30 maart 2010
De temperatuur op 30 maart 2010 lag tussen 5,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
2 januari » In de Belgische gemeente Halen worden de vermoorde lichamen van Shana Appeltans en Kevin Paulus teruggevonden. Het koppel werd om het leven gebracht door seriemoordenaar Ronald Janssen, die later ook de moord op de Belgische Annick Van Uytsel bekent.
11 mei » Atlético Madrid wint de Europa Leage door in de finale Fulham FC met 2-1 te verslaan.
31 mei » De Israëlische marine valt een konvooi boten met hulpgoederen en activisten van de Free Gaza Movement aan dat op weg was naar de Gazastrook. Bij deze onderschepping vallen negen doden.
29 juni » De redactie van NRC Handelsblad keurt de voordracht goed van de Vlaming Peter Vandermeersch als de nieuwe hoofdredacteur van de krant.
25 juli » Een Italiaanse onderhoudstrein dendert door een stootblok op het station van Stavoren in de Nederlandse provincie Friesland en doorboort een watersportwinkel. De ravage is enorm, maar slechts twee medewerkers van de trein raken lichtgewond.
13 oktober » De 33 mijnwerkers die na een tunnelinstorting ingesloten zaten in een mijn in de Atacama-woestijn in Chili worden na 69 dagen insluiting een voor een bovengehaald.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W. Vis, "Stamboom Vis - Knobbe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-vis/I2916.php : benaderd 9 februari 2026), "Annie Van Der Honing (1932-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.