Genealogie Van Reen » Teuntjen Lubbers Westerbeek (????-1792)

Persoonlijke gegevens Teuntjen Lubbers Westerbeek 


Gezin van Teuntjen Lubbers Westerbeek

Zij is getrouwd met Jannes Herms Splinter.

Zij zijn getrouwd

Jannes Harms Splinter, JM aan den Krommendijk in Herxen, Teuntje Lubberts van Westerbeek uit Herxen.

Kind(eren):

  1. Maria Jans Splinter  1743-1816 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teuntjen Lubbers Westerbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Teuntjen Lubbers Westerbeek

Teuntjen Lubbers Westerbeek
????-1792



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juni 1792 lag rond de 16,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid ten oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.

Over de familienaam Westerbeek


De publicatie Genealogie Van Reen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Reen, "Genealogie Van Reen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-reen/I815.php : benaderd 31 januari 2026), "Teuntjen Lubbers Westerbeek (????-1792)".