Genealogie Van Reen » Lambertus Wilhelmus Harmsen (± 1853-1938)

Persoonlijke gegevens Lambertus Wilhelmus Harmsen 

  • Hij is geboren rond 1853 in Zwolle.
  • Beroep: bloemist.
  • Hij is overleden op 30 juli 1938 in Zwolle.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 oktober 2020.

Gezin van Lambertus Wilhelmus Harmsen

Hij is getrouwd met Johanna Geertruida Westemeijer.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1880 te Zwolle.


Notities over Lambertus Wilhelmus Harmsen

Zoon van Gerrit Jan Harmsen, tuinman en Anna van Sonderen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Wilhelmus Harmsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1938 lag tussen 11,1 °C en 26,8 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
    • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
    • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Harmsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Harmsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Harmsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Harmsen (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Reen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Reen, "Genealogie Van Reen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-reen/I4369.php : benaderd 3 februari 2026), "Lambertus Wilhelmus Harmsen (± 1853-1938)".