Genealogie Van Reen » Maria Henriette Domis (-1940)

Persoonlijke gegevens Maria Henriette Domis 


Gezin van Maria Henriette Domis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Henriette Domis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Henriette Domis


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 augustus 1940 lag tussen 10,5 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 7 september » Zwaar bombardement op Londen tijdens de Slag om Engeland.
      • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
      • 8 november » De Nederlandse onderzeeboot O 22 keert niet terug van een patrouille en wordt als vermist beschouwd.
      • 26 november » Rudolph Cleveringa, decaan van de Juridische Faculteit van de universiteit van Leiden, protesteert in een openbare rede tegen het door de Duitse bezettingsautoriteiten aangezegde ontslag van zijn joodse collega prof. E.M. Meijers.
      • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Domis

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Domis.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Domis.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Domis (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Reen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos van Reen, "Genealogie Van Reen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-reen/I4152.php : benaderd 21 januari 2026), "Maria Henriette Domis (-1940)".