Genealogie Van Reen » Rosalina Johanna "Roos" van Rhee (1932-2014)

Persoonlijke gegevens Rosalina Johanna "Roos" van Rhee 


Gezin van Rosalina Johanna "Roos" van Rhee

Zij is getrouwd met Johannes Alphonsius Knapen.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1952 te Eindhoven, zij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosalina Johanna "Roos" van Rhee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rosalina Johanna "Roos" van Rhee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rosalina Johanna van Rhee

Rosalina Johanna van Rhee
1932-2014

1952

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Rosalina Johanna "Roos" van Rhee



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1932 lag tussen 5,0 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
      • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
      • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • De temperatuur op 18 april 1952 lag tussen 7,1 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Kees Broekman wint de eerste Nederlandse medaille tijdens Olympische Winterspelen.
      • 14 maart » Zoja Ivanova, Sovjet-Russisch/Kazachs atlete
      • 22 april » Het VVD-kamerlid Wendelaar stelt in de Eerste Kamer vragen over het gedicht Oote oote oote Boe van Jan Hanlo.
      • 12 juli » Opening van het Ljudski vrt Stadion in Maribor, Slovenië.
      • 25 november » In Londen gaat het toneelstuk The Mousetrap van Agatha Christie in première. Het wordt tot op heden onafgebroken gespeeld, en is daarmee de langstlopende toneelvoorstelling ter wereld.
      • 26 december » De oorlogsmisdadigers Herbertus Bikker, Sander Borgers, Klaas Carel Faber, Jacob de Jonge, Willem van der Neut, Willem Polak en Antoine Touseul ontsnappen uit de Koepelgevangenis in Breda.
    • De temperatuur op 25 januari 2014 lag tussen 2,4 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Nadat president Viktor Janoekovytsj van Kiev naar Charkov is gevlucht, stemt het Oekraïense parlement in met het afzetten van de president en organisatie van presidentsverkiezingen op 25 mei 2014. Joelia Tymosjenko wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 7 mei » De Zuid-Afrikaanse regeringspartij ANC wint de parlementsverkiezingen zoals verwacht met absolute meerderheid: 62,2 procent van de kiezers brengt zijn stem uit op de partij van de zittend president Jacob Zuma.
      • 23 mei » Na acht seizoenen wordt in Nederland de laatste aflevering uitgezonden van het praatprogramma Pauw & Witteman.
      • 2 juni » Een grote uitbarsting van de vulkaan Sangeang in het zuiden van Indonesië hindert het vliegverkeer. De berg op een van de Kleine Soenda-eilanden, ten oosten van het populaire vakantie-eiland Bali, spuwt as en rook tot drie kilometer hoogte de lucht in.
      • 12 augustus » Gerardo Martino wordt aangesteld als de nieuwe bondscoach van het Argentijns voetbalelftal. De 51-jarige trainer uit Rosario volgt Alejandro Sabella op, die vertrok na de tweede plaats bij het WK voetbal 2014 in Brazilië.
      • 27 augustus » Opening van de Otkrytie Arena, een voetbalstadion in Moskou.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Rhee

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Rhee.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Rhee.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Rhee (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Reen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos van Reen, "Genealogie Van Reen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-reen/I3428.php : benaderd 15 maart 2026), "Rosalina Johanna "Roos" van Rhee (1932-2014)".