Genealogie Van Reen » Elisabeth "Bertjen" Hoen

Persoonlijke gegevens Elisabeth "Bertjen" Hoen 

  • Roepnaam is Bertjen.
  • Zij is geboren in Heumen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 juni 2018.

Gezin van Elisabeth "Bertjen" Hoen

Zij is getrouwd met Antonius Jacobs.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1720 te Heumen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth "Bertjen" Hoen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hoen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoen (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Reen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Reen, "Genealogie Van Reen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-reen/I2336.php : benaderd 2 februari 2026), "Elisabeth "Bertjen" Hoen".