Genealogie Van Raam » Joseph Salomon (1901-1944)

Persoonlijke gegevens Joseph Salomon 

Bronnen 1, 2, 3Bronnen 1, 2, 3
  • Alternatieve namen: Joseph Salomon (ook bekend als / alias), Joseph Salomon (ook bekend als / alias), Joseph Salomon (ook bekend als / alias)
  • Hij is geboren op 11 november 1901 in Antwerpen, Antwerpen, België.Bronnen 2, 3
  • Beroep: magazijnbediende, vertegenwoordiger.Bronnen 2, 3
  • Hij is overleden op 8 januari 1944 in Auschwitz (Oswiecim) e.o., Katowice, Poland, hij was toen 42 jaar oud.Bronnen 2, 3
  • Een kind van Samuel Salomon en Liena Montezinos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 mei 2022.

Gezin van Joseph Salomon

Hij is getrouwd met Sophie Drukker.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1930 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Salomon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph Salomon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph Salomon

Hijman Salomon
± 1846-????

Joseph Salomon
1901-1944

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Joseph Salomon, 092203h
  2. Digitaal Joods Monument (website joodsmonument), DigMon
  3. Archiefkaart Amsterdam Joseph Salomon, 092203aka

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1901 lag tussen 8,6 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
  • De temperatuur op 7 augustus 1930 lag tussen 10,8 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 0.5 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
  • De temperatuur op 8 januari 1944 lag tussen 0.1 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 7 juli » Boven Hoorn komen twee Amerikaanse B-17 bommenwerpers met elkaar in botsing en storten neer. Daarbij komen dertien van de twintig bemanningsleden en een inwoonster van Hoorn om het leven.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: Anne Frank en haar familie worden op de laatste transporttrein van Kamp Westerbork naar Auschwitz gezet. Drie dagen later komen ze aan.
    • 7 september » Bij Vlissingen woedt de hevigste storm ooit in Nederland gemeten; meer dan een uur windkracht 12 met een gemiddelde snelheid van 122km/h.
    • 11 september » De geallieerden bombarderen Breskens bij een poging het 15e Duitse leger de pas af te snijden.
    • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
    • 18 november » Bombardement op de Maasbruggen: omstreeks 14.00 uur worden door de geallieerden 72 bommen van 1000 pond en 92 bommen van 500 pond afgeworpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Salomon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Salomon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Salomon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Salomon (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Raam is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Han van Raam, "Genealogie Van Raam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-raam/I92246.php : benaderd 6 augustus 2025), "Joseph Salomon (1901-1944)".