Genealogie Van Loo-Malcorps » Francisca Alexendrina CARTON

Persoonlijke gegevens Francisca Alexendrina CARTON 

  • Zij is geboren.

Gezin van Francisca Alexendrina CARTON

Zij is getrouwd met Ludovicus Jacobus DE SMET.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francisca Alexendrina CARTON?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francisca Alexendrina CARTON

Francisca Alexendrina CARTON



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam CARTON

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam CARTON.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over CARTON.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam CARTON (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I8060.php : benaderd 12 januari 2026), "Francisca Alexendrina CARTON".