Genealogie Van Loo-Malcorps » Halbe (Harry) VAN LOO (1920-2014)

Persoonlijke gegevens Halbe (Harry) VAN LOO 


Gezin van Halbe (Harry) VAN LOO

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Halbe (Harry) VAN LOO?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Halbe (Harry) VAN LOO

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Halbe (Harry) VAN LOO


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 april 1920 lag tussen 3,4 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
      • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
      • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • De temperatuur op 7 maart 2014 lag tussen 2,7 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 28 januari » In Bolivia wordt de noodtoestand afgekondigd vanwege de overstromingen die het Zuid-Amerikaanse land al twee maanden teisteren en aan minstens 30 mensen het leven heeft gekost.
      • 13 april » De Nederlandse wielrenner Niki Terpstra wint Parijs-Roubaix.
      • 24 mei » Vier mensen worden neergeschoten bij een schietpartij aan het Joods Museum van België aan de Zavel in de Belgische hoofdstad Brussel.
      • 25 mei » Malavath Purna bereikt als jongste vrouw en jongste Indiër ooit de top van de Mount Everest.
      • 24 juni » Koning Willem-Alexander en koningin Máxima brengen aan Polen hun eerste officiële staatsbezoek.
      • 31 augustus » Bij wedstrijden in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het ruim drie jaar oude wereldrecord kogelslingeren (79,42 meter) van haar Duitse collega Betty Heidler aan tot 79,58 meter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Max Nord, Nederlands dichter, journalist en letterkundige († 2008)
    • 1916 » Peter Knegjens, Nederlands sportverslaggever, presentator en reclamemaker († 1996)
    • 1917 » Michel Donnet, Belgisch generaal († 2013)
    • 1919 » Percy Oliver, Australisch zwemkampioen († 2011)
    • 1926 » Hans Ras, Nederlands taalkundige († 2003)
    • 1928 » Dimitri Frenkel Frank, Nederlands acteur en schrijver († 1988)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VAN LOO

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VAN LOO.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VAN LOO.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VAN LOO (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I6167.php : benaderd 3 januari 2026), "Halbe (Harry) VAN LOO (1920-2014)".