Genealogie Van Loo-Malcorps » Cornelis (Cornelis ) VANDENPLAS

Persoonlijke gegevens Cornelis (Cornelis ) VANDENPLAS 

  • Roepnaam Cornelis .
  • Hij is geboren.

Gezin van Cornelis (Cornelis ) VANDENPLAS

Hij is getrouwd met Martina JOLTRIN.

PRh: Watermaal-Bosvoorde, akte 15.06.1675 (RA s1672-1725 p 7/98).


 

Zij zijn getrouwd op 15 juni 1675 te Watermaal-Bosvoorde, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, België.


Kind(eren):

  1. Josina VANDENPLAS  1680-????
  2. Barbe VANDENPLAS  1682-????
  3. Winand VANDENPLAS  1686-1734 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis (Cornelis ) VANDENPLAS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis VANDENPLAS

Cornelis VANDENPLAS

1675

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1675: Bron: Wikipedia
    • 4 mei » Koning Charles II geeft opdracht voor de bouw van het Koninklijk Observatorium van Greenwich.
    • 10 augustus » Eerstesteenlegging van het Koninklijk Observatorium van Greenwich door koning Charles II.
    • 29 september » Frederik van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Johan Ernst.
    • 29 oktober » Leibniz gebruikt voor het eerst het -teken voor integralen.
    • 2 november » De naam van de Colombiaanse stad Medellín wordt veranderd van Poblado de San Lorenzo in Villa de Nuestra Señora de la Candelaria de Medellín.
    • 11 november » De wiskundige Gottfried Wilhelm Leibniz demonstreert voor de eerste keer de integraalrekening.

Over de familienaam VANDENPLAS


De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I19506.php : benaderd 8 januari 2026), "Cornelis (Cornelis ) VANDENPLAS".