Genealogie Van Loo-Malcorps » Anna A. ALSTEEN (1908-1984)

Persoonlijke gegevens Anna A. ALSTEEN 


Gezin van Anna A. ALSTEEN

Zij is getrouwd met George Pierre FRISQUE.

Gegevens ontvangen van Ronald Flemal (PenBelGen: 19th Century Belgian Residents of Door Peninsule, Wisconsin), aangevuld met info gevoden in Find a Grave Memorial id 62740750 en 62740830, US Census, Ancestry.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1925 te Tonet, Kewaunee Co, Wisconsin, Verenigde Staten, zij was toen 17 jaar oud.


Notities over Anna A. ALSTEEN

Gegevens ontvangen van Ronald Flemal (PenBelGen: 19th Century Belgian Residents of Door Peninsule, Wisconsin), aangevuld met info gevoden in Find a Grave Memorial id 62740830, US Census, Ancestry.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna A. ALSTEEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna A. ALSTEEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna A. ALSTEEN

Mary ETTIEN
1882-1961

Anna A. ALSTEEN
1908-1984

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 maart 1908 lag tussen -0,7 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
      • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 27 november 1925 lag tussen -0,3 °C en 1,9 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 10,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
      • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
      • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
      • 1 november » Oprichting van de VARA.
      • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
    • De temperatuur op 15 december 1984 lag tussen 1,7 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Iran brengt vijf Irakese schepen voor Bandar Khomeini tot zinken.
      • 18 april » In het boksen wordt de Belg Jean-Marc Renard Europees kampioen in het superpluimgewicht.
      • 27 juni » Gastland Frankrijk wint in Parijs het EK voetbal door Spanje in de finale met 2-0 te verslaan.
      • 27 juni » Joop van Tijn en Max van Weezel, redacteuren van het opinieweekblad Vrij Nederland, ontvangen de Anne Vondelingprijs 1983 gekregen voor hun artikelen over de Nederlandse politiek in het algemeen en voor de door hen geschreven bijlage 'De Voorlichter' in het bijzonder.
      • 14 november » Opnieuw tegenslag voor het Nederlands voetbalelftal, want ook het tweede duel in de WK-kwalificatiereeks gaat verloren. In Wenen wint Oostenrijk door een late eigen treffer van Michel Valke.
      • 3 december » Er vindt tussen voor- en tegenstanders van Desi Bouterse een vecht- en schietincident plaats in de talkshow van Karel van de Graaf.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam ALSTEEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ALSTEEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ALSTEEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ALSTEEN (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I17846.php : benaderd 2 maart 2026), "Anna A. ALSTEEN (1908-1984)".