Genealogie Van Loo-Malcorps » Maria Theresia DE SMET (1878-????)

Persoonlijke gegevens Maria Theresia DE SMET 

  • Zij is geboren op 1 maart 1878 in Aalst, Oost-Vlaanderen, België.

Gezin van Maria Theresia DE SMET

Zij is getrouwd met Petrus Joannes BOONE.

BSh: Aalst, akte 176, 29.09.1897 getuigen: Henri Ledegen 26 jr 1/2 broer van de bruidegom, Frans De Smet 34 jr en Jan De Smet 32 jr beiden ooms van de bruid (stadsarchief Aalst huw1897 p 91/130).

Volgens "Gazette van Aalst" van 04.04.1957: was weduwnaar van 1) Maria De Smet 2) Maria De Somer.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1897 te Aalst, Oost-Vlaanderen, België, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Romaan BOONE  1896-????
  2. Elmyra BOONE  1909-1909
  3. Rosalia BOONE  1910-


Notities over Maria Theresia DE SMET

Fa Judocus en Maria Judoca Van den Abeele.

Volgens "Gazette van Aalst" van 04.04.1957: was weduwnaar van 1) Maria De Smet 2) Maria De Somer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theresia DE SMET?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theresia DE SMET

Maria Theresia DE SMET
1878-????

1897
Romaan BOONE
1896-????
Elmyra BOONE
1909-1909
Rosalia BOONE
1910-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1878 lag rond de 11,3 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 45 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
  • De temperatuur op 29 september 1897 lag rond de 18,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam DE SMET

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DE SMET.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DE SMET.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DE SMET (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I13532.php : benaderd 13 januari 2026), "Maria Theresia DE SMET (1878-????)".