Genealogie Van Loo-Malcorps » Elaine Brittian LINDSETH (1930-2017)

Persoonlijke gegevens Elaine Brittian LINDSETH 


Gezin van Elaine Brittian LINDSETH

Zij is getrouwd met Ronald Joseph JASPER.

Zij zijn getrouwd


Notities over Elaine Brittian LINDSETH

Gegevens ontvangen van Lynn K. Keanaaina-Reynolds.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elaine Brittian LINDSETH?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1930 lag tussen -5,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
  • De temperatuur op 28 december 2017 lag tussen 2,4 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (57%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Piraten kapen in de Golf van Aden voor de noordkust van Somalië een olietanker met acht Srilankaanse zeelieden aan boord: de eerste kaping van een buitenlands koopvaardijschip in Somalische wateren sinds 2012.
    • 7 april » Henrique Capriles, leider van de oppositie in Venezuela, mag de komende vijftien jaar geen politiek ambt bekleden.
    • 9 april » Zeker 44 mensen komen om bij twee Bomaanslagen in Egypte op Palmzondag 2017.
    • 2 augustus » Mircea Lucescu volgt Fatih Terim als bondscoach van het Turks voetbalelftal.
    • 9 oktober » Een dag na de kwalificatie voor het WK voetbal 2018 worden de spelers van Egypte door president Abdul Fattah al-Sisi ontvangen. De voetballers krijgen ieder een bonus van 85.000 dollar (72.350 euro) voor het bereiken van de eindronde.
    • 7 november » Twitter gaat al zijn gebruikers toestaan om 280 tekens per tweet te gebruiken. Dat is het dubbele van de eerdere limiet van 140 karakters.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1929 » Howard Kanovitz, Amerikaans kunstenaar († 2009)
  • 1929 » Karl Koller, Oostenrijks voetballer († 2009)
  • 1929 » Willem Kersters, Belgisch componist en muziekpedagoog († 1998)
  • 1930 » Pavel Schmidt, Tsjecho-Slowaaks roeier († 2001)
  • 1931 » Hélcio Milito, Braziliaans drummer, percussionist en zanger in de genres samba en bossanova († 2014)
  • 1931 » Josef Masopust, Tsjechisch voetballer († 2015)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LINDSETH

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LINDSETH.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LINDSETH.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LINDSETH (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I12903.php : benaderd 13 januari 2026), "Elaine Brittian LINDSETH (1930-2017)".