Genealogie Van Loo-Malcorps » John William MEEUWSEN (1910-1989)

Persoonlijke gegevens John William MEEUWSEN 


Gezin van John William MEEUWSEN

(1) Hij is getrouwd met Eunice Mary SPOONER.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1937, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Eldon John MEEUWSEN  1938-1996 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Find A Grave Memprial # 23264295, Visitation Cemetery, Verboort,Oregon, VS.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1979, hij was toen 68 jaar oud.


Notities over John William MEEUWSEN

Gegevens ontvangen van Lynn K. Keanaaina-Reynolds.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John William MEEUWSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk John William MEEUWSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van John William MEEUWSEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juni 1910 lag tussen 12,6 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
      • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • De temperatuur op 13 juli 1937 lag tussen 7,9 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
      • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • De temperatuur op 23 september 1989 lag tussen 13,7 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 15 februari » De laatste Sovjet-troepen verlaten Afghanistan.
      • 15 april » Op het Plein van de Hemelse Vrede in Peking begint een studentenopstand.
      • 1 mei » Waarnemend president-generaal Andrés Rodriguez wint als kandidaat van de Colorado-partij de presidentsverkiezingen in Paraguay met zo'n 74 procent van de stemmen.
      • 2 mei » Hongaarse militairen beginnen met het slopen van het IJzeren Gordijn tussen Hongarije en Oostenrijk. Alle grensblokkades worden afgebroken.
      • 13 mei » Grote groepen studenten bezetten het Plein van de Hemelse Vrede in Peking en beginnen een hongerstaking.
      • 25 augustus » Tadeusz Mazowiecki wordt de eerste niet-communistische premier achter het IJzeren Gordijn. Drie maanden later valt de Muur.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1905 » Ray Barbuti, Amerikaans atleet en American Footballspeler († 1988)
    • 1908 » Otto Skorzeny, Oostenrijks SS-officier († 1975)
    • 1909 » Max Tailleur, Joods-Nederlands humorist († 1990)
    • 1910 » Antonio Poma, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Bologna († 1985)
    • 1913 » Lando van den Berg, Nederlands priester, beeldhouwer, glazenier, monumentaal kunstenaar, schilder en docent († 1969)
    • 1914 » Go Seigen, Chinees-Japans go-speler († 2014)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam MEEUWSEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MEEUWSEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MEEUWSEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MEEUWSEN (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I12017.php : benaderd 13 januari 2026), "John William MEEUWSEN (1910-1989)".