Genealogie Van Loo-Malcorps » Louise JESSE (± 1897-????)

Persoonlijke gegevens Louise JESSE 

  • Zij is geboren rond 1897 in Wladsavi, Polen.

Gezin van Louise JESSE

Zij is getrouwd met Peter John VAN LOO.

Gegevens ontvangen van Dennis & Candy Van Loo-Sheldon.

Zij zijn getrouwd op 8 januari 1914 te Portland, Multnomah Co, Oregon, Verenigde Staten.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Louise JESSE

Gegevens ontvangen van Dennis & Candy Van Loo-Sheldon en Lynn K. Keanaaina-Reynolds.

Fa: Ludwig Jesse (1871 Babayak, Polen-1856) & Ottilie Gerke (1878-1941).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louise JESSE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Louise JESSE

Louise JESSE
± 1897-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 januari 1914 lag tussen 1,8 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 5,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.

Over de familienaam JESSE

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam JESSE.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over JESSE.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam JESSE (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Loo-Malcorps is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Van Loo, "Genealogie Van Loo-Malcorps", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps/I11689.php : benaderd 28 februari 2026), "Louise JESSE (± 1897-????)".