Genealogie Van Leeuwen » Lodewijck aertsz van Ghiessen (1369-1414)

Persoonlijke gegevens Lodewijck aertsz van Ghiessen 

  • Hij is geboren in het jaar 1369.
  • Hij is overleden in het jaar 1414, hij was toen 45 jaar oud.

Gezin van Lodewijck aertsz van Ghiessen

Hij is getrouwd met Yda Loukin Florisdr.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijck aertsz van Ghiessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijck aertsz van Ghiessen

Lodewijck aertsz van Ghiessen
1369-1414



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Ghiessen


De publicatie Genealogie Van Leeuwen is opgesteld door Peter van Leeuwen.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter van Leeuwen, "Genealogie Van Leeuwen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-leeuwen/R564.php : benaderd 13 mei 2025), "Lodewijck aertsz van Ghiessen (1369-1414)".