Genealogie Van Ekelenburg » Pieter Boschman (1865-1935)

Persoonlijke gegevens Pieter Boschman 

  • Hij is geboren op 21 mei 1865 in Schoorl.
  • Beroep: gemeente-ambtenaar.
  • Hij is overleden in het jaar 1935 in Rotterdam, hij was toen 69 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 februari 2017.

Gezin van Pieter Boschman

Hij is getrouwd met Maartje Kriller.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1890 te Schoorl, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Boschman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Boschman

Pieter Boschman
1865-1935

1890

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1865 lag rond de 22,8 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 45%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boschman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boschman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boschman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boschman (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Ekelenburg, "Genealogie Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-ekelenburg/I694.php : benaderd 19 januari 2026), "Pieter Boschman (1865-1935)".