Genealogie Van Ekelenburg » Lina Beijer (1910-1994)

Persoonlijke gegevens Lina Beijer 


Gezin van Lina Beijer

Zij is getrouwd met Arie van Ekelenburg.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Rotterdam.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1935 te Rotterdam, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lina Beijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lina Beijer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 januari 1910 lag tussen -1,8 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 18 december 1935 lag tussen -1,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 11 januari 1994 lag tussen 3,0 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 23 maart » De Mexicaanse presidentskandidaat Luis Donaldo Colosio wordt vermoord in Tijuana.
    • 5 september » Rusland brengt zijn troepen in de noordelijke Kaukasus in de hoogste staat van paraatheid in verband met de hoog opgelaaide strijd in Tsjetsjenië.
    • 23 september » In de Filipijnen vallen zeker dertien doden als een door regenval veroorzaakte lawine van vulkanisch gesteente omlaag komt van de vulkaan Pinatubo.
    • 31 oktober » Oprichting Nationaal park Joshua Tree door het Amerikaans Congres.
    • 16 november » De West-Duitse spion Rainer Rupp, die als medewerker op het NAVO-hoofdkwartier in Brussel jarenlang vertrouwelijke documenten heeft doorgespeeld aan Oost-Duitsland, krijgt twaalf jaar gevangenisstraf.
    • 6 december » Zuid-Afrika ziet af van zijn bezittingen in Namibië en laat weten alle schulden van het buurland kwijt te schelden.
  • De temperatuur op 15 januari 1994 lag tussen 3,9 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Het laatste Nederlandse lichtschip, de Noord Hinder, wordt vervangen door een automatische boei.
    • 27 mei » In Princeton wordt de recordtemperatuur van 5,10 *10°C bereikt.
    • 22 augustus » VN-militairen beginnen een klopjacht op de Somalische militieleden die een VN-konvooi in een hinderlaag hebben gelokt en daarbij zeven Indiase blauwhelmen vermoordden.
    • 5 september » Jingyi Le scherpt bij de wereldkampioenschappen zwemmen in Rome het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 54,01. De mondiale toptijd was met 54,48 in handen van Jenny Thompson.
    • 11 november » Verheffing van het bisdom Bertoua in Kameroen tot aartsbisdom en promotie van de Nederlandse bisschop Lambert van Heygen tot aartsbisschop van Bertoua.
    • 11 december » Russische troepen trekken de opstandige republiek Tsjetsjenië binnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beijer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beijer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beijer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beijer (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Ekelenburg, "Genealogie Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-ekelenburg/I266.php : benaderd 11 maart 2026), "Lina Beijer (1910-1994)".