Genealogie Van Eijsden » Nansje DAMEN (1890-????)

Persoonlijke gegevens Nansje DAMEN 


Gezin van Nansje DAMEN

Zij is getrouwd met Johannes CHERET.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 12 maart 1908 te Dordrecht, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Metje CHERET  1910-
  2. Johannes CHERET  1912-1951
  3. (Niet openbaar)
  4. C CHERET  1919-1995
  5. Wout CHERET  1923-1999
  6. Nansje CHERET  1927-2003

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nansje DAMEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nansje DAMEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nansje DAMEN

Jan SCHOUTEN
1817-????
Anthonius DAMEN
± 1850-????

Nansje DAMEN
1890-????

1908
Metje CHERET
1910-????
C CHERET
1919-1995
Wout CHERET
1923-1999
Nansje CHERET
1927-2003

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Akte 63

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 maart 1908 lag tussen 0,4 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
      • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
      • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.

    Over de familienaam DAMEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DAMEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DAMEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DAMEN (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Eijsden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eijsden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eijsden/I8977.php : benaderd 18 februari 2026), "Nansje DAMEN (1890-????)".