Genealogie Van Eijsden » Cornelia van DALEN (± 1861-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia van DALEN 


Gezin van Cornelia van DALEN

Zij is getrouwd met Adrianus MOLENAAR.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 11 maart 1881 te Papendrecht.Bron 3


Kind(eren):

  1. Catharina MOLENAAR  1881-????
  2. Herske MOLENAAR  1883-1949 
  3. Cornelis MOLENAAR  1887-1889
  4. Heiltje MOLENAAR  1888-1888
  5. Jaspert MOLENAAR  1890-1896
  6. Cornelia MOLENAAR  1893-????
  7. Adriana MOLENAAR  1895-????
  8. Heiltje MOLENAAR  1898-????
  9. Jacoba MOLENAAR  1900-1901

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van DALEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia van DALEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van DALEN

Cornelia van DALEN
± 1861-????

1881

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte
    2. email Bert de Lange
    3. Genlias / akte 4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 maart 1881 lag rond de 9,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
      • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
      • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
      • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
      • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.

    Over de familienaam Van DALEN


    De publicatie Genealogie Van Eijsden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eijsden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eijsden/I5890.php : benaderd 5 februari 2026), "Cornelia van DALEN (± 1861-????)".