Genealogie Van Eijsden » Wilhelmina Johanna VERMEIJ (1912-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Johanna VERMEIJ 


Gezin van Wilhelmina Johanna VERMEIJ

(1) Zij is getrouwd met Klaas Albertus Talens.

Zij zijn getrouwd.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Jan van WIJNGAARDEN.

Zij zijn getrouwd na 1945.Bron 2


Notities over Wilhelmina Johanna VERMEIJ

NOTE:Na de oorlog keerde Wilhelmina terug naar Nederland en hertrouwde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Johanna VERMEIJ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Johanna VERMEIJ

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Johanna VERMEIJ

Wilhelmina Johanna VERMEIJ
1912-????

(1) 
(2) > 1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genealogie Familie Vermeij
    2. Genealogie Familie Vermeij

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 september 1912 lag tussen 3,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERMEIJ

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERMEIJ.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERMEIJ.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERMEIJ (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Van Eijsden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eijsden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eijsden/I2986.php : benaderd 13 februari 2026), "Wilhelmina Johanna VERMEIJ (1912-)".