Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Isa Cornelia Maria de ZEEUW (1894-????)

Persoonlijke gegevens Isa Cornelia Maria de ZEEUW 


Gezin van Isa Cornelia Maria de ZEEUW

Zij is getrouwd met Antonie DORLAND.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1914 te Dordrecht, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Isa Cornelia Maria de ZEEUW?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Isa Cornelia Maria de ZEEUW

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Isa Cornelia Maria de ZEEUW

Arie de ZEEUW
1852-1932

Isa Cornelia Maria de ZEEUW
1894-????

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Wiewaswie / akte 203

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juli 1914 lag tussen 18,1 °C en 27,8 °C en was gemiddeld 22,4 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
      • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.

    Over de familienaam De ZEEUW

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De ZEEUW.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De ZEEUW.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De ZEEUW (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I8668.php : benaderd 8 januari 2026), "Isa Cornelia Maria de ZEEUW (1894-????)".