Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Gerardina Johanna BELLAART (1879-1962)

Persoonlijke gegevens Gerardina Johanna BELLAART 


Gezin van Gerardina Johanna BELLAART

Zij is getrouwd met Jan Hendrik KRAAL.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1903 te Dordrecht, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Pieternella KRAAL  1907-1993
  2. Aart KRAAL  1910-1910
  3. Arie Gerardus KRAAL  1911-2002

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardina Johanna BELLAART?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardina Johanna BELLAART

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardina Johanna BELLAART

Gerardina Johanna BELLAART
1879-1962

1903
Aart KRAAL
1910-1910

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Archief Dordrecht
    2. Akte 155

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1879 lag rond de 18,7 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 16 juli 1903 lag tussen 10,2 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 20 februari 1962 lag tussen 3,3 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De Slag bij Vlakke Hoek, waarbij de Nederlandse Marine voor het laatst een vijandig schip tot zinken bracht, in dit geval een Indonesisch.
      • 10 februari » De Amerikaanse staten Georgia, North Carolina en South Carolina worden afgesplitst van het Aartsbisdom Baltimore en gevormd tot een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Atlanta en het Bisdom Savannah in Georgia, het Bisdom Raleigh in Noord-Carolina en het Bisdom Charleston in Zuid-Carolina.
      • 10 april » Voor het eerst zijn de Flintstones op de Nederlandse tv te zien.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Lambert Heygen, Nederlands bisschop van Doumé in Kameroen.
      • 27 augustus » Lancering van Mariner 2, het eerste ruimtetuig dat langs Venus zal vliegen.
      • 3 oktober » De Mercury MA-8 wordt gelanceerd met aan boord Wally Schirra.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BELLAART

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BELLAART.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BELLAART.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BELLAART (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I7600.php : benaderd 7 januari 2026), "Gerardina Johanna BELLAART (1879-1962)".