Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Martiena Adriana Clara GROENEVELD (1891-????)

Persoonlijke gegevens Martiena Adriana Clara GROENEVELD 


Gezin van Martiena Adriana Clara GROENEVELD

Zij is getrouwd met Cornelis Pieter van de MERWE.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1923 te Dordrecht, zij was toen 32 jaar oud.Bron 3

Gebeurtenis gedeeld met Arie Adrianus van de MERWE (Witness)

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Martiena Adriana Clara GROENEVELD

Bruid (1923) Martiena Adriana Clara Groeneveld, weduwe van Anthonie vanAsperen, oud twee en dertig jaren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martiena Adriana Clara GROENEVELD?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Martiena Adriana Clara GROENEVELD

Martiena Adriana Clara GROENEVELD
1891-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Trouwakte
  2. email Nico Verboom
  3. Digitale Huwelijksakten / akte 350 (INDI)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 oktober 1923 lag tussen 7,3 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 6,8 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.

Over de familienaam GROENEVELD


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I7290.php : benaderd 31 december 2025), "Martiena Adriana Clara GROENEVELD (1891-????)".