Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Sara de KLERK (1864-????)

Persoonlijke gegevens Sara de KLERK 

  • Zij is geboren in het jaar 1864 in Oud Beijerland.

Gezin van Sara de KLERK

Zij is getrouwd met Hendrik de WIT.Bron 1

Bij dit huwelijk erkend: Hendrika de Klerk, ingeschreven als kind van Sara de Klerk

Zij zijn getrouwd op 12 april 1900 te Dubbeldam, zij was toen 36 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hendrika de WIT  1897-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sara de KLERK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sara de KLERK

Sara de KLERK
1864-????

1900

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaal Archief Dordrecht
  2. Digitale Stamboom Dubbeldam / akte 8

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 april 1900 lag rond de 7,8 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.

Over de familienaam De KLERK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De KLERK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De KLERK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De KLERK (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I6425.php : benaderd 7 januari 2026), "Sara de KLERK (1864-????)".