Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Geertje ASMUS (1894-1985)

Persoonlijke gegevens Geertje ASMUS 


Gezin van Geertje ASMUS

Zij is getrouwd met Jan ROOS.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1915 te Dordrecht, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Arie ROOS  1916-2000 
  2. Cornelis ROOS  1917-2005
  3. Jan ROOS  1920-2006
  4. Gré ROOS  1921-1981 
  5. Gerard ROOS  1926-2007

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje ASMUS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje ASMUS

Geertje ASMUS
1894-1985

1915

Jan ROOS
1886-1962

Arie ROOS
1916-2000
Cornelis ROOS
1917-2005
Jan ROOS
1920-2006
Gré ROOS
1921-1981
Gerard ROOS
1926-2007

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 59
  2. email Henk van Dijk
  3. Akte 119

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 januari 1894 lag rond de 6,1 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
  • De temperatuur op 12 mei 1915 lag tussen 2,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 3 april 1985 lag tussen 8,4 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (32%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
    • 8 mei » De Acht Meibeweging wordt opgericht naar aanleiding van het bezoek van Paus Johannes Paulus II aan Nederland.
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
    • 8 december » Marco van Basten maakt namens Ajax vijf doelpunten in 24 minuten in de wedstrijd tegen Sparta.
    • 16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ASMUS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ASMUS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ASMUS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ASMUS (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I6236.php : benaderd 1 januari 2026), "Geertje ASMUS (1894-1985)".