Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Adriaantje in 't VELD (1891-1959)

Persoonlijke gegevens Adriaantje in 't VELD 


Gezin van Adriaantje in 't VELD

Zij is getrouwd met Dirk den HARTOG.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1913 te Dubbeldam, zij was toen 21 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaantje in 't VELD?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaantje in 't VELD

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaantje in 't VELD

Klaas van ES
1837-1911

Adriaantje in 't VELD
1891-1959

1913

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 95
    2. Akte 194
    3. Regionaal Archief Dordrecht
    4. Digitale Huwelijksakten Dubbeldam / akte 2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juli 1891 lag rond de 20,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
      • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
      • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
      • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • De temperatuur op 13 februari 1913 lag tussen 1,6 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • De temperatuur op 28 februari 1959 lag tussen 3,0 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
      • 18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
      • 4 mei » De Grammy Awards worden voor het eerst uitgereikt: Perry Como en Ella Fitzgerald winnen.
      • 17 juni » Éamon de Valera wordt gekozen tot president van Ierland.
      • 2 juli » Prinselijk huwelijk van Albert II van België en Paola Ruffo di Calabria.
      • 21 oktober » Het Solomon R. Guggenheim Museum in New York opent voor het publiek. Het werd ontworpen door Frank Lloyd Wright.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1879 » Jake Atz, Amerikaans honkballer († 1945)
    • 1892 » James M. Cain, Amerikaans roman- en scenarioschrijver († 1977)
    • 1899 » Charles Laughton, Brits acteur († 1962)
    • 1903 » Amy Johnson, Engelands eerste pilote († 1941)
    • 1906 » Estée Lauder, oprichtster van het cosmeticabedrijf Estée Lauder († 2004)
    • 1908 » Peter Anders, Duits operazanger († 1954)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam In 't VELD


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I4690.php : benaderd 1 januari 2026), "Adriaantje in 't VELD (1891-1959)".