Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Kuiniertje van NUGTEREN (1790-1861)

Persoonlijke gegevens Kuiniertje van NUGTEREN 


Gezin van Kuiniertje van NUGTEREN

Zij is getrouwd met Cornelis VALK.Bron 3

Zij zijn getrouwdBron 4


Kind(eren):

  1. Johanna VALK  1812-????
  2. Dirkje VALK  1814-1868 
  3. Johanna VALK  1815-1894 
  4. Pietertje VALK  1817-1914 
  5. Burger VALK  1819-1819
  6. Maaike VALK  1821-1912
  7. Kuiniertje VALK  1823-1823
  8. Kuiniertje VALK  1825-1832
  9. Burger VALK  1827-1828
  10. Maria VALK  1830-1858
  11. Kuniertje VALK  1832-1832
  12. Cornelis VALK  1835-1847

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kuiniertje van NUGTEREN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kuiniertje van NUGTEREN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kuiniertje van NUGTEREN

Kuiniertje van NUGTEREN
1790-1861


Cornelis VALK
1790-????

Johanna VALK
1812-????
Dirkje VALK
1814-1868
Johanna VALK
1815-1894
Burger VALK
1819-1819
Maaike VALK
1821-1912
Burger VALK
1827-1828
Maria VALK
1830-1858
Cornelis VALK
1835-1847

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. CD dopen van Zuid-Holland
    2. Wiewaswie / akte 6
    3. Regionaal Archief Dordrecht
    4. Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 september 1790 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1790: Bron: Wikipedia
      • 11 januari » Naar Amerikaans voorbeeld wordt in de Zuidelijke Nederlanden de "Republiek van de Verenigde Nederlandse Staten" of de "République des États belgiques unis" uitgeroepen.
      • 26 januari » Première van de opera Così fan tutte van Wolfgang Amadeus Mozart in het Burgtheater in Wenen.
      • 29 mei » Rhode Island sluit zich als laatste aan bij de groep van Amerikaanse kolonies die de Britse overheersing bestrijden.
      • 5 juni » Het eerste nummer van het Overijsselsch Weekblad verschijnt.
      • 6 oktober » Introductie van het kunstmatige mineraalwater van Jacob Schweppe, later bekend onder de handelsnaam Schweppes.
      • 6 december » Het Amerikaans Congres verhuist van New York naar Philadelphia in Pennsylvania.
    • De temperatuur op 16 januari 1861 lag rond de -15,3 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
      • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
      • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
      • 21 juli » Eerste Slag bij Bull Run. Eerste grote veldslag van de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende overwinning voor de Geconfedereerde Staten van Amerika.
      • 10 augustus » Slag bij Wilson's Creek tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Dankzij deze veldslag wonnen de Zuidelijken de controle over het zuidwesten van Missouri.
      • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van NUGTEREN


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I3797.php : benaderd 31 december 2025), "Kuiniertje van NUGTEREN (1790-1861)".