Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Willemina Maria van LEEN (1906-2000)

Persoonlijke gegevens Willemina Maria van LEEN 


Gezin van Willemina Maria van LEEN

Zij is getrouwd met Gerardus BELLAARD.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 8 februari 1928 te Dordrecht, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Gerardus BELLAARD  1928-2010
  2. Freek BELLAARD  1930-1992 
  3. Jacobus BELLAARD  1932-1997
  4. Johanna BELLAARD  1935-2005 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Maria van LEEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Maria van LEEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Maria van LEEN

Willemina Maria van LEEN
1906-2000

1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 592
    2. Regionaal Archief Dordrecht
    3. Akte 30

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 mei 1906 lag tussen 7,5 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 2,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
    • De temperatuur op 8 februari 1928 lag tussen 7,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
      • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    • De temperatuur op 24 maart 2000 lag tussen 4,9 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Loodhoudende benzine wordt in de lidstaten van de Europese Unie officieel verboden.
      • 22 januari » Gastland Ghana begint de 22ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 1-1 gelijkspel tegen Kameroen in het Accra Sports Stadion in Accra.
      • 18 april » Robert Lee Yates wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een tienerprostituee. Later zou hij dertien moorden bekennen.
      • 7 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de derde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam met 2-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
      • 1 augustus » Moshe Katsav wordt de nieuwe president van Israël.
      • 14 september » Juan Antonio Samaranch verlaat na twintig jaar het Internationaal Olympisch Comité.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van LEEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van LEEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van LEEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van LEEN (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I3320.php : benaderd 16 februari 2026), "Willemina Maria van LEEN (1906-2000)".