Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Willem de ZEEUW (1874-????)

Persoonlijke gegevens Willem de ZEEUW 


Gezin van Willem de ZEEUW

Hij is getrouwd met Woutrina VERSENDAAL.Bron 2

Bij dit huwelijk erkend: Dirk de Zeeuw

Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1898 te 's-Gravendeel, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Dirk de ZEEUW  1898-????
  2. Gerrit de ZEEUW  1902-1924

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem de ZEEUW?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem de ZEEUW

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem de ZEEUW

Dirk de ZEEUW
1845-1905

Willem de ZEEUW
1874-????

1898
Dirk de ZEEUW
1898-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte
    2. FamilySearch / Rudolf Albert Mensink
    3. Genlias / akte 33

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1898 lag rond de 13,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.

    Over de familienaam De ZEEUW

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De ZEEUW.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De ZEEUW.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De ZEEUW (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I3264.php : benaderd 1 januari 2026), "Willem de ZEEUW (1874-????)".