Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Hendrik Hermanus van LOON (1904-)

Persoonlijke gegevens Hendrik Hermanus van LOON 


Gezin van Hendrik Hermanus van LOON

Hij is getrouwd met Cornelia Sophia Christina KASSELS.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 21 maart 1934 te Rotterdam, hij was toen 30 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Hermanus van LOON?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Hermanus van LOON

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Hermanus van LOON


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stadsarchief Rotterdam
    2. Akte 855

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 maart 1904 lag tussen -1,3 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • De temperatuur op 21 maart 1934 lag tussen 3,0 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
      • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
      • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
      • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van LOON

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van LOON.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van LOON.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van LOON (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I15705.php : benaderd 3 maart 2026), "Hendrik Hermanus van LOON (1904-)".